mirbud
gplus
linkedin
youtube

Sacrum Arena na początku września.

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji targów Sacrum Arena, które odbędą się 4 – 5 września 2017 r. To wyjątkowe wydarzenie jest kierowane do branży sakralnej, dedykowanej osobom duchownym, teologom i tym wszystkim, którzy współpracują na co dzień ze środowiskiem kościelnym.

Pierwsza edycja wydarzenia o tej tematyce cieszyła się zainteresowaniem i pokazała potrzebę organizacji targów sakralnych. Chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i stworzyć wydarzenie cykliczne, które na stałe wpisze się w kalendarz naszych przedsięwzięć oraz stworzy w naszym regionie miejsce wymiany doświadczeń w kształtowaniu wnętrz sakralnych, odwiedzane przez księży, architektów, historyków sztuki, producentów wyposażenia świątyń, rady parafialne, gospodarzy obiektów sakralnych oraz handlowców.

Dla zwiedzających targi Sacrum Arena stanowią prezentację oferty producentów i usług dla parafii, zakonów i instytucji działających na rzecz Kościoła. To nieocenione źródło informacji o nowych produktach i aktualnej ofercie rynku. To także możliwość bezpośredniego porównania  szerokiego asortymentu produktów i usług oferowanych przez liczną grupę wystawców oraz  okazja do zrobienia korzystnych zakupów po promocyjnych cenach.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński.

W celu otrzymania oferty wystawienniczej wystarczy wypełnić formularz: http://sacrumarena.pl/targi/formularz-zapytaj-o-oferte