mirbud
gplus
linkedin
youtube

PRZEDSTAWICIELE INDONEZJI ODWIEDZILI OSTRÓDĘ I EXPO ARENA S.A.

Blisko 50 osobowa delegacja składająca się z przedstawicieli Rządu Indonezji, tamtejszego biznesu oraz największych mediów indonezyjskich odwiedziła Expo Arena S.A Podczas wizyty gościom zaprezentowana została koncepcja wydarzenia targowego Asia Trade Know-How oraz możliwości najnowocześniejszego obiektu targowo-konferencyjnego w północnej Polsce, gdzie odbywać się będą targi. Spotkanie odbyło się w niedzielę 3 maja br.

 

Expo Arena S.A. odwiedzili m.in.: Jego Ekscelencja Rachmat Gobel – Minister Handlu Indonezji wraz z doradcami i przedstawicielami rządu Indonezji oraz Ambasador Indonezji Jego Ekscelencja Peter F. Gontha wraz z dyplomatami i pracownikami Ambasady Indonezji w Polsce. Jednym z przedstawicieli grupy biznesmenów z Indonezji był Prezes linii lotniczych Garuda Indonesia Arif Wibowo.

 

Spotkanie miało na celu omówienie koncepcji oraz ukazanie potencjału miejsca gdzie odbywać się będą w dniach 20-21 listopada br. targi Asia Trade Know-How, pierwsze ogólnoazjatyckie wydarzenie, którego celem jest poszerzenie współpracy oraz rozwój kontaktów pomiędzy kupującymi a sprzedającymi produkty z Azji.
Przedstawiciele rządu Indonezji oraz tamtejsi biznesmeni w pełni popierają pomysł targów oraz wyrażają chęć uczestnictwa w nich.

 

 

Prezes Zarządu Piotr Oraczewski oprowadzając Gości opowiedział o wszystkich najważniejszych atutach Expo Arena, która stwarza warunki do organizacji wydarzeń o niemal każdym charakterze – zarówno kilkuosobowej konferencji, międzynarodowych targów jaki koncertu muzycznego dla nieograniczonej ilości odbiorców.  Jednym z punktów wizyty był lunch w restauracji „Aqua Marina”, w Hotelu Willa Port w Ostródzie.

 

  

 

Źródło: Telewizja Mazury