mirbud
gplus
linkedin
youtube

Pierwsza umowa podpisana!

Hurtownia kosmetyczna Beauty Planet jako pierwsza podpisała z nami umowę na ekspozycję podczas Beauty Spa & Fashion, które odbędą się 18 – 19 listopada 2017 r. w Expo Mazury w Ostródzie.

Beauty Planet to firma z największą ofertą urządzeń oraz wyposażenia salonów kosmetycznych i SPA, która prowadzi sprzedaż na terenie Polski oraz Europy od wielu lat.
W ofercie Beauty Planet znajduje się szeroki wachlarz urządzeń kosmetycznych i medycznych, takich jak lasery diodowe, urządzenia do kriolipolizy, medycyny estetycznej czy makijażu permanentnego. W centrum sprzedażowym nieustannie są sprawdzane urządzenia i poddawane testom selekcjonując tylko te najlepsze. Dodatkowo Beauty Planet prowadzi klinikę kosmetologiczną, co daje 100% pewności, że polecane produkty są najlepszym wyborem dla klientów.
Dodatkowo firma oferuje wsparcie marketingowe po zakupie urządzenia, co jest niezwykle ważne przy wprowadzaniu nowych usług do oferty kosmetycznej.
W stałej ofercie jest najlepszy na rynku laser do trwałej depilacji ciała o najwyższej skuteczności, profesjonalne kombajny kosmetyczne, lasery do zamykania naczynek, innowacyjne urządzenie do makijażu permanentnego własnej produkcji Medliner, lasery do usuwania przebarwień oraz tatuażu.
Zapraszamy kolejnych wystawców do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:
http://beautyarena.pl/formularz-zapytaj-o-oferte