mirbud
gplus
linkedin
youtube

Patronat Honorowy Marszałka województwa nad MTM i AMIA

Miło nam poinformować, że Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin po raz kolejny objął nasze wydarzenia - Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie oraz Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA - PATRONATEM HONOROWYM.
 

Przemysł drzewny i meblarstwo to jedna z inteligentnych specjalizacji regionu Warmii i Mazur. Zgodnie z raportem końcowym Badania potencjału innowacyjnego i rozwojowego przedsiębiorstw funkcjonujących w obszarze inteligentnych specjalizacji województwa warmińsko-mazurskiego w 2015 roku na Warmii i Mazurach w branży tej działało 5,7 tysiąca firm, co oznacza, że jest to inteligentna specjalizacja regionu reprezentowana przez największą liczbę podmiotów gospodarczych. To ogromny potencjał rozwojowy dla naszego regionu, a Międzynarodowe Targi Meblowe i Targi AMIA ze względu na biznesową formułę i międzynarodowy charakter pozwalają znakomicie go wykorzystać, nie tylko w kontekście gospodarczym, ale również promocyjnym.
Jesteśmy przekonani, że wsparcie Pana Marszałka pozwoli nam w większym stopniu wpłynąć na sukces regionalnego oraz polskiego meblarstwa oraz nada obu wydarzeniom odpowiednią rangę.
 
Dziękujemy.