mirbud
gplus
linkedin
youtube

Misje na Światową Wystawę EXPO Astana 2017

W imieniu Patrona wydarzenia Asia Trade – Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo -Przemysłowej, pragniemy zachęcić Państwa do uczestnictwa w organizowanych przez Izbę misjach na Światową Wystawę EXPO Astana 2017. Szacuje się, że liczącą 93 pawilony Wystawę odwiedzi ponad 5 milionów zwiedzających z ponad 100 państw. Expo Mazury S.A. jest odpowiedzialne za projekt i realizację polskiego pawilonu podczas Wystawy.

Polsko-Kazachstańska Izba działa na rynku kazachstańskim (posiada trzy oficjalne przedstawicielstwa w Szymkencie , Astanie i Pawłodarze) od 10 lat i ma wymierne sukcesy, w postaci realizowanych inwestycji oraz kontraktów handlowych.

Izba była organizatorem ponad 70 misji gospodarczych dla firm i samorządów, m.in. dzięki którym otrzymała wyróżnienie za realizację programu promocji Polski w Kazachstanie.

Oferta Izby obejmuje misje 3 i 4-dniowe (w ramach misji 4-dniowej możliwe są również wyjazdy poza Astanę). W ramach oferty otrzymują Państwo:

- transport lotniczy z Polski do Astany oraz podróż powrotną,

- zakwaterowanie w hotelu oraz transport lokalny,

- bilety wstępu na Wystawę EXPO Astana 2017 oraz udział w zorganizowanej wizycie na Wydarzeniu,

- spotkania z otoczeniem biznesu w Kazachstanie (w tym również spotkania w systemie B2B),

- opiekę tłumacza,

- doradztwo w zakresie realiów prowadzenia działalności w Kazachstanie,

- spotkania z Polonią,

- wycieczki pozwalające na lepsze zapoznanie się z kulturą oraz historią Kazachstanu.

Uczestnicy misji mogą również liczyć na otrzymanie pełnego pakietu informacyjnego dotyczącego gospodarki Kazachstanu i poszczególnych branż. Przedstawiciele Izby w Kazachstanie zapewnią polskim uczestnikom  merytoryczną  realizację programu.

W celu pełnego zapoznania się z ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Izbą:

 

Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa

tel: + 48 22 630 96 53

e-mail:

,

,

    

www.pkihp.pl