mirbud
gplus
linkedin
youtube

Gdzie drwa rzeźbią, powstają TAKIE MEBLE

Liście akantu, gzymsy, lwy i tarcza herbowa Gdańska – to były obrazy, wokół których krążyły myśli snycerzy z Pracowni Mebli MebS. Czuli się jednak zobowiązani wobec dawnych mistrzów i zaczęli wzbogacać swoje dzieła. Z pod ich dłut zaczęły wychodzić okręty, niesione przez spienione fale, komody i stoły z motywami myśliwskimi, komplety sypialniane z amorkami czy kuchenne z martwą naturą. Dziś, po tylu latach doświadczenia niewiele może już ich zaskoczyć, mimo to jak twierdzą stale uczą się czegoś nowego. Kształtują drewno, ale i drewno ich. Na pełną swobodę i kreatywność mogą sobie pozwolić, gdy pracują nad rzeźbionym obrazem lub innym pojedynczym detalem.

Próbkę swoich umiejętności pokażą nam w trakcie 44 edycji Targów meblowych MTM w Ostródzie. Być może na naszych oczach powstanie całkiem nowy motyw, inspirowany pięknem mazurskiej okolicy, albo industrialnym charakterem Expo Mazury.

Zapraszamy na 4-dniowe warsztaty, które poprowadzą najlepsi z najlepszych Pracowni Mebli MebS. Podzielą się z nami pasją, wiedzą i emocjami związanymi z wykonywaniem zawodu snycerza oraz historią mebli gdańskich.

 

Podczas Targów do wygrania będzie specjalna nagroda, przygotowana przez Pracownię. Szczegóły wkrótce.

www.mtmostroda.pl