mirbud
gplus
linkedin
youtube

Auto Moto Arena 2018 - targi motoryzacyjne

Auto Moto Arena to już piąta, odbywająca się w Expo Mazury, edycja targów motoryzacyjnych.

Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z wieloma producentami samochodów oraz zaobserwować ich modele — nie tylko te flagowe. Podczas tegorocznej edycji, po raz pierwszy w sezonie, będzie można zobaczyć nowości, jakie szykują dla nas najwięksi przedstawiciele motoryzacyjnego świata!

Nie tylko samochody!

Podczas AMA 2018, tak jak w latach ubiegłych, obok czterokołowych gigantów będą również maszyny dla fanów dwóch kółek! Szybkie i sportowe czy może wygodne i dostojne(?)? Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Samochody na każdą kieszeń.

Celem targów jest nie tylko zapoznanie się z nowościami, ale również możliwość „dopasowania się” do każdego modelu. Wystawcy będą udostępniali, opisywali i odpowiadali na każde pytanie związane z ich marką! Podczas targów znajdą się wystawcy z samochodami o różnym przedziale cenowym. Od wygodnych i zwrotnych samochodów miejskich, przez limuzyny przystosowane do dalekich podróży, po samochody niezbędne w terenie leśnym i górskim!

 

Klasyki wśród nowości.

Aby nie zapomnieć o tym, co w motoryzacji było kanonem piękna i prestiżu, podczas V edycji będzie można zapoznać się z samochodami klasycznymi! Mające już swój wiek piękności, prezentowane będą dla tych, którzy chcą wrócić do podstaw motoryzacji i przypomnieć sobie gdzie to wszystko się zaczęło! Polski PRL, a może zagraniczny przełom motoryzacyjny lat 50? To wszystko dostępne będzie w halach Expo Mazury!

 

Części nie tylko z odzysku!

Jak odnowić samochód? Dlaczego części „A” nie pasują do samochodu „B"? Gdzie kupić i jak poprawnie zamontować filtr stożkowy? A może, dlaczego nie jeździć na oponach letnich zimą? Tego wszystkiego dowiecie się u wystawców, którzy prócz nowych rozwiązań motoryzacyjnych odpowiedzą na każde nurtujące Was pytanie z zagadnień motoryzacyjnego detailingu i tuningu! Filtry, oleje, wosk, czy przekładnia skrzyni biegów — tego i wiele więcej ze świata części samochodowych oraz detailingowych, oczekiwać możecie podczas AMA 2018!

 

Czy prelekcja może być ciekawa?

Oczywiście, pod warunkiem, że prowadzić będzie ją specjalista! Podczas AMA będziecie mogli zobaczyć jak działa silnik, czy olej wysokotemperaturowy nadaje się do samochodu? Jak szybko i dobrze przeprowadzić tuning we własnym garażu?

17 – 18 marca 2018 roku! Właśnie tu zabije serce polskiej motoryzacji! Musisz tu z nami być!!!!!