mirbud

Centrum Konferencyjne

Konferencje w EXPO MAZURY
 

Zorganizuj swoją konferencję lub spotkanie biznesowe z rozmachem i odwagą!

Nasze nowe centrum konferencyjne stwarza nieograniczone możliwości dla realizacji kreatywnych pomysłów, wdrożenia niebanalnych rozwiązań na miarę ambicji nowoczesnej firmy.  Już od kilkunastu lat Polska jest świadkiem niespotykanego rozwoju konferencji i eventów biznesowych. Organizatorzy i uczestnicy konferencji oczekują nowości, inspiracji, rozmachu. Dzięki nowym lokalizacjom, takim jak EXPO MAZURY – Wasze konferencje stają się kluczowym narzędziem komunikacji z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Ale muszą zapewnić zarówno wartościowe treści, jak i niezapomniane doznania dzięki przekazom wizualnym, gry światła, aranżacji przestrzeni, swobody sprzyjającej pracy umysłowej. Zapewnimy to w nowoczesnych wnętrzach Centrum Konferencyjnego Expo Mazury.
Jak podają międzynarodowi eksperci w publikacji „POSTĘP DZIĘKI SPOTKANIOM BIZNESOWYM” („Meetings Move Us Forward” MPI 2014) najważniejsze korzyści dla firm i stowarzyszeń – Zleceniodawców konferencji i eventów to:

 • Uzyskanie i transfer wiedzy
 • Wzrost motywacji uczestników
 • Wypracowywanie rozwiązań, w tym innowacyjnych
 • Nawiązanie kontaktów
 • Sprzedaż usług / produktów
 • Rozwój biznesowy
 • Upowszechnienie i promocja marek, miast i regionów.

  Pomożemy Ci osiągnąć sukces Twego wydarzenia!
   

W salach EXPO MAZURY w Ostródzie zorganizujesz nawet kongres dla 20 000 osób

Lokalizacja Centrum Targowo-Konferencyjnego EXPO MAZURY znajduje się bezpośrednio przy trasie Warszawa-Gdańsk, do dyspozycji ogromny parking. Nasz przestronny i elegancki hall recepcyjny zrobi wrażenie na Twoich gościach. Oferujemy ponad 2 000 m2 powierzchni konferencyjnej, sale modułowe od 100 do 400 miejsc. Przestrzeń dla rozmów i integracji, a także na pokazy, gale i eventy specjalne.

Dla Państwa wygody czekamy na kontakt także w naszych Biurach Handlowych w Warszawie i Gdańsku. Zapraszamy!