mirbud
gplus
linkedin
youtube

Wystaw się na piękno.

Rozpoczynamy przygotowania kolejnej, III edycji Targów Beauty Spa & Fashion. 18 – 19 listopada 2017 r. w Expo Mazury w Ostródzie spotkają się profesjonaliści branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Będzie to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania szerokiej oferty producentów oraz dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków kolorowych, a także akcesoriów i kosmetyków fryzjerskich przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych oraz salonów Spa.

 

Targi skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale również spodziewamy się klientów indywidualnych, zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku.

 

Targi Beauty Spa & Fashion reagują na zmieniające się trendy na rynku poprzez wprowadzanie nowych tematów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W zakresie tematycznym targów pojawią się: kosmetyka ciała i twarzy, medycyna estetyczna, kosmetyka naturalna, zdrowie i dietetyka, zdobienie ciała, fryzjerstwo i barbering, wyposażenie salonów urody, ośrodki spa i wellness, kosmetyka i pielęgnacja dzieci.

 

Kolejne informacje już wkrótce.