mirbud
gplus
linkedin
youtube

Smakowicie w Expo Mazury!

Dwa smakowite kiermasze. Szeroka oferta: słodkości, potrawy z grilla, nowe smaki, regionalne przysmaki. To wszystko już w kwietniu w Ostródzie, w jednym miejscu i jednym czasie!

W dniach 22-23.04.2017 w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się Festiwal Smaków oraz kiermasz cukierniczy Na Słodko. Oba wydarzenia mają charakter kiermaszowy, są skierowane do klienta indywidualnego, mieszkańców Ostródy, całego regionu Warmii i Mazur oraz regionów sąsiednich.

Na Słodko to nowe wydarzenie w katalogu Expo Mazury. Odbędzie się w dniach 22-23.04.2017. Organizatorzy planują stworzyć przestrzeń, w której królować będą czekolada, ciasteczka, cukierki, lizaki babeczki. W kiermaszu wezmą udział wystawcy produkujący wszelkie słodkości, cukiernicy, manufaktury.

Festiwal Smaków po raz pierwszy odbył się w maju 2016 roku jako impreza towarzysząca targom branżowym Mazury HoReCa. W 2017 odbędzie się jako wydarzenie niezależne, w połączeniu z kiermaszem cukierniczym Na Słodko, co pozwoli na stworzenie szerokiej oferty wysokojakościowych produktów. Wystawcami kiermaszu będą głównie lokalni producenci i dostawcy żywności (eko i bio). Na obu kiermaszach wystawcy będą promować i sprzedawać swoje produkty.

Wydarzeniom patronują: Burmistrz Miasta Ostróda, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz POLBISCO - Stowarzyszenie Polskich Producentów Wyrobów Czekoladowych i Cukierniczych.

Organizatorzy planują liczne atrakcje: odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach, obejrzeć pokazy kulinarne czy występy artystyczne. Odbędzie się również konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich.

Festiwal Smaków i Na Słodko to przepis na smakowity, atrakcyjny, rodzinny weekend. Zapewniamy symboliczne ceny biletów i bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 7!

 

Więcej informacji o kiermaszach można znaleźć na stronie www.kiermaszeostroda.pl.