mirbud
gplus
linkedin
youtube

Podsumowanie targów Vital Sport Arena oraz Beauty Spa&Fashion

18-19 listopada 2017 roku, za sprawą dwóch niezwykłych wydarzeń, ostródzkie centrum konferencyjno-targowe Expo Mazury zmieniło się w arenę piękna, urody, sportu i zdrowia.

 

Organizatorzy odbywających się od trzech lat targów kosmetycznych Beauty Spa&Fashion oraz targów sportowych Vital Sport Arena postanowili wzbogacić swoje eventy o strefy tematyczne – ślubną oraz zdrowia z bezpłatnymi badaniami. Fuzja, tych tematycznie różnych wydarzeń, miała na celu zainteresować całe rodziny. Udało się nam to osiągnąć!

Najmłodsi swój raj odkryli w strefie sportowej, w której przez dwa dni można było skakać na trampolinach, biegać, tańczyć, jeździć na rowerach, deskorolkach, hulajnogach, spróbować swoich sił w parku linowym lub na macie do karate, zagrać w piłkę nożną, ręczną lub badmintona.

Na rodziców czekały profesjonalne prelekcje i pokazy, dotyczące makijażu, pielęgnacji, ruchu, zdrowego trybu życia czy odżywiania. Dla osób z branży przygotowano seminaria: „Bezpieczeństwo prawne i ubezpieczeniowe w gabinecie kosmetycznym”, „Wpływ kolagenu w kosmetyce”, „Makijaż Leczniczy Minerałami” oraz „I Mistrzostwa Przedłużania Rzęs CLASSIC LASHES Mazury 2017”.

Nie zabrakło również efektownej metamorfozy z udziałem zwiedzających. W tym roku zadbano o parę córka - matka w kontekście uroczystości ślubnej. Program był bogaty i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wystawcy, czyli producenci i dystrybutorzy najlepszych marek dodatkowo, oprócz prezentacji swoich topowych produktów i nowości, kusili zwiedzających licznymi konkursami i loteriami. Do wygrania były między innymi profesjonalna sesja zdjęciowa, suknia wieczorowa, vouchery na makijaż, czesanie czy stylizacja paznokci.

Przy okazji targów oraz licznych atrakcji można było skorzystać także z bezpłatnych badań i konsultacji w specjalnie zaaranżowanej Strefie Zdrowia: pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących, pomiar natężenia pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez telefony komórkowe, profilaktyka chorób odkleszczowych, profilaktyka uzależnień od dopalaczy, alkoholu i tytoniu, porady i konsultacje leczenia zaćmy, pierwsza pomoc dzieci i dorosłych, pomiar ciśnienia, konsultacje cytologiczne, konsultacje i profilaktyka słuchu, badanie piersi dla kobiet pomiędzy 50 a 69 r.ż., analiza składu ciała na profesjonalnym analizatorze medycznym TANITA BC 420MA, pomiar BMI i ciężaru ciała czy konsultacja dietetyka i pielęgniarki w zakresie cukrzycy.

Więcej na stronach:

http://beautyarena.pl/

http://vitalsportarena.pl/