mirbud
gplus
linkedin
youtube

Święto fanów motoryzacji powraca do Expo Mazury.

Już w najbliższy weekend 15-16 lipca nasze hale ponownie wypełnią tłumy entuzjastów motoryzacji oraz osób, które spragnione są mocnych motoryzacyjnych wrażeń. W tych dniach odbędzie się pierwsza edycja naszej nowej, letniej imprezy - Motohusarii Expo Mazury.

Wspólnie z grupą młodych, ale niezwykle doświadczonych pasjonatów z ekipy Motohusarii, która jest współorganizatorem wydarzenia, zgromadziliśmy pokaźną liczbę najlepszych polskich aut tuningowych, a także klimatycznych klasyków (zarówno youngtimerów, jak i oldtimerów), co w połączeniu z możliwościami naszego obiektu pozwoliło nam zbudować jedną z największych imprez motoryzacyjnych w tej części Polski.

Naszych zwiedzających czekają liczne atrakcje m.in. podnoszące adrenalinę do maksimum pokazy driftu i stuntu, a także debiutujące u nas pokazy wrak race.

Podczas konkursów, profesjonalne przyrządy zmierzą liczbę decybeli wydechów pojazdów oraz zmierzą czas reakcji przy starcie i hamowaniu śmiałkom, którzy startują w wyścigach na ¼ mili.

Oczywiście, nie zabraknie również stref tematycznych, takich jak wrak race, offroad i car audio.

Lubiący wyzwania będą mogli spróbować swoich sił na torze kartingowym.

Przez dwa dni imprezy będzie można również podziwiać pracę ekspertów od auto detailingu, którzy z najwyższą starannością, przy użyciu najlepszych, profesjonalnych narzędzi i środków będą pracować nad wyselekcjonowanym pojazdem.

Zapewniamy, że każdy kto choć trochę interesuje się motoryzacją, bądź szuka okazji na niebanalne spędzenie wolnego czasu znajdzie coś dla siebie podczas Motohusarii Expo Mazury!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie FB